IPBIPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Covert Ops - centrum informacji, Pytania dotyczące Covert Opsa :)
Master_Marcin
post 22:56, 22 07 2005
Post #1


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 22-07-2005
Skąd: Nisko \ woj. podkarpackie
Nr użytkownika: 4650



Na początku chciałbym wszystkich przywitać. Jak widać, jestem nowym użytkownikiem tego forum, a także nowym graczem w Enemy Territory (gram dopiero kilkanaście dni), ale mimo to mam nadzieję, że potraktujecie ten temat poważnie smile.gif. Moją ulubioną klasą jak sie domyślacie jest Covert Ops. Jak się zdążyłem w ciągu tych kilkunastu dni przekonać, klasa trudna w grze, jednak dająca wiele radości (grałem krótko też Field Opsem, ale to nie to samo smile.gif). Zaraz po pierwszej sesji, postanowiłem, że muszę się duuużo dowiedzieć o grze, aby móc coś zdziałać (genialny wniosek nie ??tongue.gif). Tak więc wszedłem na www.enemyterritory.pl i kliknąłem forum. Wiele tematów przeczytałem, jednak w żadnym z nich nie było 100%-towo satysfakcjonujących mnie odpowiedzi na parę pytań i wątpliwości. Dlatego też założyłem ten temat, który jeżeli dobrze się będzie rozwijał, może posłużyć w przyszłości jako małe info//FAQ dotyczące Covert Opsa dla poczatkujących graczy. Prosiłbym jeszcze o odpowiedzi osoby znające się na rzeczy (doświadczonych graczy najlepiej Covert Opsów :>), aby uniknąć zbędnego chaosu. Moje pierwsze pytania brzmią :

1) Jakiej broni najczęściej używacie grając Covert Opsem ?? Mówię tu o trzech głównych czyli Stenie, FG42 i M1 Garandzie. Jak wiadomo każda z nich ma swoje wady (Sten się przegrzewa, FG42 ma mały magazynek i średnie obrażenia, M1 Garand nie nadaje się raczej do dueli w korytarzach przy niezbyt wysokiej liczbie FPSów, tak jak u mnie :/) oraz zalety (Sten jest bardzo celny i nie podrzuca celownikiem przy strzelaniu, FG42 jest uniwersalnym połączeniem karabinu i snajperki, M1 Garand ma bardzo dobre obrażenia), ale chyba macię tą ulubioną ?? Mnie ten problem nurtuje od początku gry tongue.gif.

2) Drugie pytanie nieco wiąże się z pierwszym, gdyż ciekawi mnie taktyka jaką obieracie Covertem wink.gif. Tzn. czy kampujecie gdzieś w krzakach i tylko bawicie sie w snajpera, czy też staracie się walczyć na pierwszym froncie i wykańczacie przeciwników, a może staracie się łączyć jedno z drugim (ta opcja mnie najbardziej interesuje, gdyż tak lubię grać najbardziej smile.gif) ??

3) Kolejne pytanie dotyczy waszych ulubionych miejsc do walki na 6 podstawowych mapach. Np. strzelając w trybie snajperskim lubicie siedzieć gdzieś wysoko, ale w miejsach widocznych (np. wieża na stacji przeładunkowej w Rail Gunie) czy też bardziej w krzczkach (np. obok drzewa w pobliżu Footed Bridge na Fuel Dumpie) ?? Czy też jako żołnierz 1 linii przebrany we wrogi mundur macie ulubione kąty gdzie chwytacie nic nie spodziewające się ofiary ??tongue.gif

4) Następna sprawa, jeżeli przebierzecie się we wrogi mundur, a żaden przeciwnik tego nie widział, to jak się zachowujecie ?? Tzn. jak tylko zobaczycie wroga to zacznacie strzelać, czy też staracie się go mijać w bezpiecznej odległości (tak aby przebranie nie znikło przy zbyt bliskim zbliżeniu) a następnie zabijacie strzałem w plecy ?? A może macie swoje, jeszcze inne strategie ??tongue.gif

5) I wreszcie ostatnie (narazie tongue.gif) pytanie, również dotyczy przebrania. A mianowicie, gdy się przebiorę, a nikt tego nie widział i jestem w dużej odległości od przeciwnika (bo wiadomo, gdy jest to kilka metrów, to przebranie "znika" na jego widoku) to jakim cudem niektórzy mnie rozpoznają i zaczynają strzelać ??!! Field Opsi odpadają, bo z nimi sprawa jest jasna, a nie tylko na nich to sprawdzałem. Tak samo informacja od zabitego dla drużyny ("Enemy in disguise") odpada. Coś robię źle w tej kwestii ??

Z góry ogromne dzięki za wszystkie treściwe odpowiedzi !!:) Szczególnie, że takiego eseja nie każdemu chce się czytać. Ale jeżeli dotarłeś//dotarłaś ^^ aż do tego miejsca i masz jakieś doświadczenie w tej klasie, to będę bardzo wdzięczny za podzielenie się odrobiną wiedzy biggrin.gif. Adminów przepraszam, jeżeli założyłem ten topic w złym miejscu, albo coś innego źle zrobiłem. Proszę o możliwe nie zamykanie tego tematu.

To chyba narazie tyle, pozdrawiam biggrin.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
2 Stron V   1 2 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 19)
blacktyger
post 7:01, 23 07 2005
Post #2


Generalmajor
Ikona Grupy

Grupa: Half ProPlay0r
Postów: 2750
Dołączył: 27-09-2003
Skąd: tychy
Nr użytkownika: 318



Niestety zdanie a temat Covert Opsa jets nienajlepsze (lagodnie powiedziane), wiec bez wypowiadania sie co mysle na jego temat odpowiem na Twoje pytania, gdyz gre rowniez zaczynalem coverem.


1. Powiem to tutaj i bedzie sie to tyczylo wiekszosci Twoich pytan. TO ZALEZY OD MAPY. nietstey z 6 podstawowych gram na zaledwie 3 i tylko o nich moge tu powiedzie.

Oasis - only garand / k43 poniewaz z bliska zadaje duze obrazenia i wbrew temu co powiedziales, jesli ktos ma dobrego aima (dobrze celuje) moze pokonac tym nie jednego meda. Wystarczy ze na wejsciu strzelisz heda (80/90hp nie pamietam sleep.gif').

Gold - zazwyczaj sten, poniewaz praktycznie nie posiada rozrzutu, a na goldzie jest dosc duzo walki z dlaszych odleglosci, dlatego 3hs i gotowe.

Battery - garand / k43 - u aliantow oczywiscie w cely przyczajenia sie za kamieniem na wodzie i snajpieniu, u axisow bronie na tylach rozwalajac CP / walczac w duelach badz snajpiac jesli nikogo nie ma blisko.


2. Patrz wyzej.

3. - || -

4. Podchodze na tyle blisko, aby walnac 100% heda, a nawet 2 :> oczywiscie jesli jestem z tylu, lub przeciwnik mnie nie zauwaza wyciagam noz i w plecy max fun ^^.

5. Jest kilka mozliwosci. Po pierwsze nie ma Cie na radarze zaznaczonego, jako przyjaciel :> Po drugie masz wciaz bron przeciwnej druzyny :> Po trzecie moze to byc ktos, za kogo wlasnie sie przebrales i widzi swoj nick mad czyjas glowa. Po czwarte jesli zbaijasz medyka i przebierasz sie za niego, to masz jego mundur, a bron snajperska ;> Powiem tak to czy ktos Cie zauwazy i jak szybko zalezy od jego doswiadczenia. Po okolo 2 miesiacach gry, nabieranie sie na przebranych covertow jest w ramach bledu statystycznego (2-3%). Zalezy to tez od tego gdzie chodzisz, jesli jest to miejsce podejzane - wiadomo. Poza tym jesli caly spawn axis ciesnie na polnoc i nagle jakis inny idzie na przeciw nich - rowniez wiadomo :] Wazne jest tez aby niszczyc ciala za ktore sie przebieramy, bo jesli ktos zauwazy nagiego kolege wzmaza czujnosc :>


I tak predziej czy pozniej przekonasz sie, ze granie ta klasa to strata czasu, ale ja nie jestem od tego by Ci to wyjasniac :>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master_Marcin
post 11:24, 23 07 2005
Post #3


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 22-07-2005
Skąd: Nisko \ woj. podkarpackie
Nr użytkownika: 4650



Wiesz, to że większość ludzi nie lubi Covert Opsa (z różnych przyczyn, bo ich ciągle killują szpiedzy, albo się przebierają za nich, albo mają śmieszną czapkę etc...) akurat mi nie przeszkadza, bo tak samo np. ja (i nie tylko:P) nie przepadam za PF, ale nie bluzgam jak koleś pare razy mnie zastrzeli w ten sposób ;P.

Co do Garanda z bliska, to może, ale na moim sprzęcie raczej marnie to wypada tongue.gif (poprostu spada ilość FPSów przy duelu, więc żeby mieć jako takie szanse muszę baaardzo dobrze celować i mieć duuuże szczęście). Na szczęście już niedługo będę miał nowego kompa tongue.gif.

Raczej przy Covert Opsie zostanę, bo po prostu najbardziej mi otopowiada ten styl gry i nie uważam się tylko za "zajmującego slota" w grze wink.gif.

Ja kilka dni testowałem różne rozwiązania i mam pewne wnioski (ale nie jestem doświadczonym graczem, więc zaczekam na opinie innych, bo mogę się mylić tongue.gif).
Dziękuję bardzo za odpowiedź i czekam na kolejne biggrin.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blacktyger
post 18:26, 23 07 2005
Post #4


Generalmajor
Ikona Grupy

Grupa: Half ProPlay0r
Postów: 2750
Dołączył: 27-09-2003
Skąd: tychy
Nr użytkownika: 318



CYTAT
Wiesz, to że większość ludzi nie lubi Covert Opsa (z różnych przyczyn, bo ich ciągle killują szpiedzy, albo się przebierają za nich, albo mają śmieszną czapkę etc...)


Nie, nie i jeszcze raz nie smile.gif tu chodzi o to, że Cover jest w ogole nieprzydatna klasa w grze, o ile medyk moze leczyc, enginer wykonuje objectivy, fild rozdaje ammo, a soldier eliminuje masowo wroga, to cover nie robi nic przydatnego dla druzyny - a to jest gra zespolowa. Klasa tylko i wylacznie dla zabawy, na ffa (czyli tak jak Ty grasz - FFA - fun for all ).

CYTAT
Raczej przy Covert Opsie zostanę, bo po prostu najbardziej mi otopowiada ten styl gry i nie uważam się tylko za "zajmującego slota" w grze .


Na ffa nie ma takiego pojecia, chyba ze dotyczny niegrajacego gracza :>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master_Marcin
post 18:40, 23 07 2005
Post #5


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 22-07-2005
Skąd: Nisko \ woj. podkarpackie
Nr użytkownika: 4650



Heh, trochę mnie śmieszy takie stwierdzenie, że jest zupełnie nieprzydatny, ponieważ jest wielu Covert Opsów świetnie radzących sobie w grze (nie mówię tu o klanówkach, bo zupełnie nie mam doświadczenia w tej dziedzinie, póki co jedynie tak jak powiedziałeś - only FFA tongue.gif). Poza tym jak każda inna postać ma także ciekawe i unikalne umiejętności (snajperzenie, wykrywanie min, albo przebieranie się, dzięki czemu może wchodzić za drzwi wroga) które nie są bez znaczenia... Powiesz, że to tylko w niektórych planszach (Battery, Fuel Dump itp.) ale doświadczeni gracze na pewno potrafią wszędzie stosować taktyki grania szpiegiem smile.gif. Temat ten założyłem aby porozmawiać właśnie z takimi ludźmi, a nie wierzę, że nie ma tu typowych Covert Opsów, którzy podobnie jak ja starają się zaprzeczać stwierdzeniu nieużyteczności szpiega. Narazie jak widzę zainteresowanie znikome.... Mam nadzieję, że wkrótce się to poprawi.

Dzięki za kolejną odpowiedź blacktyger smile.gif
Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chinek17
post 19:58, 23 07 2005
Post #6


Schutze


Grupa: Użytkownicy
Postów: 2
Dołączył: 23-07-2005
Nr użytkownika: 4658



Ja myślę, że covert ops jest przydatny ponieważ:
1.Dzięki ładunkom radiodetonacyjnym może niszczyć konstrukcje wzniesione przez przeciwnika, co jest bardzo przydatne szczególnie w przypadku command posta (opóźniamy spawna przeciwnikom).
2.Dobry zarówno w obronie (snajperki) jak i w ataku (możliwość wykrywania min).
3.W przebraniu może doprowadzić do szybszego wygrania map takich jak : Fuel Dump, Siwa Oasis, Seawall Battery, Wurzburg Radar (w pewnym stopniu).
4.No i ma FG 42!!! happy.gif Jak dla mnie najlepsza broń covert opsa (coś między stenem a K43/Garandem).
No i to już koniec moich wywodów (w końcu!:))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master_Marcin
post 20:58, 23 07 2005
Post #7


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 22-07-2005
Skąd: Nisko \ woj. podkarpackie
Nr użytkownika: 4650



Widzę, że bardzo ciężko rozkręcić tą dyskusję :/ Widocznie mastahowi Covert Opsi nie łażą po boardzie "Dla początkujących" tongue.gif. No nic, skoro wy nie chcecie pisać, to ja może nieco napiszę o moich obserwacjach z kilku ostatnich dni wink.gif.

Będę "odpisywał" na swoje pytania z 1 postu w tym topicu. A więc :

Ad.1 - Osobiście grając Cover Opsem używam Stena i Garanda. Testowałem wszystkie 3 bronie i Stena używam do walki na średnim i bliskim dystansie (np. na Gold Rushu), natomiast Garanda do snajperzenia (np. Battery i Fuel Dump). Dlaczego nie FG42 ?? Dlatego, że ma mały magazynek i bardzo szybko sie go pozbywa... Ponad to ma mniejsze obrażenia jako bron do dueli niż Sten (Sten 14 korpus/40 head , FG42 15 korpus/30 head), oraz jest gorszy od Garanda jako snajperka, zarówno z braku regulacji zooma, jak i dużo słabszego dmgu.

Ad. 2 - Jak już mówiłem, jeżeli chodzi o taktykę, to lubię być uniwersalny tongue.gif. Tzn nie tylko kampię jako snajper, ale też walczę w 1 lini frontu tongue.gif. Wszystko zależne jest od sytuacji i mapy w danym momencie smile.gif.

Ad. 3 - Ulubione miejsca - a jest ich sporo, snajperząc z reguły wolę siedzieć gdzieś w krzakach, ew. w oknach budynków. Nie przepadam strzelać z miejsc łatwo rzucających się w oczy przeciwnikowi (najczęściej znajduję się one wysoko, np. wieża w bazie Axis na Fuel Dump), bo niezależnie od odległości potrafi mnie ściągnąć MP40/Thompsonem (co jest swego rodzaju porażką jak dla mnie, bo jak można z karabinu snajperskiego i maszynowego strzelać z tej samej odległości z niemalże taką samą precyzją ??:/).

Ad. 4 - Zazwyczaj jak się przebieram za hitlerowca (gram only Allies biggrin.gif) to staram się unikać spotkań i czekać na wroga w miejscach nie rzucających się w oczy, aczkolwiek będących przy "głównych trasach wycieczkowych" tongue.gif (np. na Gold Rushu w budce na przeciwko ammo i medi packów obok 1 blokady ciężarówki). Następnie zachodzę delikwenta z tyłu i albo nożem, albo kilkoma hs załatwiam sprawę smile.gif

Ad. 5 nie będzie, bo nie było to pytanie wymagające zbytniej polemiki i dyskusji tongue.gif.


Ciągle czekam na odpowiedzi i z góry za nie dziękuję smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ymma
post 2:16, 24 07 2005
Post #8


Hauptmann
Ikona Grupy

Grupa: ProPlay0r
Postów: 385
Dołączył: 8-07-2004
Skąd: Toruń - tak, jestem Krzyżakiem!
Nr użytkownika: 2258



Nie ma zainteresowanie tym tematem z tej przyczyny, że nie ma "typowych coverów" To klasa, którą dla rozrywki gra się czasem na ffa, ale na klanówkach, jeżeli już to na chwilę by coś rozwalić, albo wpuścić swoich, po czym wraca dany gracz do poprzedniej profesjii. Jeżeli więc chciałbyś opinie doświadczonych coverów, to jej nie otrzymasz bo takowych nie ma. Choć są oczywiście tacy co troszkę tą klasą pograli.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tranx-san
post 4:03, 24 07 2005
Post #9


Major
Ikona Grupy

Grupa: ProPlay0r
Postów: 852
Dołączył: 24-10-2003
Skąd: Płock
Nr użytkownika: 551



wtf? jak to nie ma zawodowych covertow? a ja ? :[

uwielbiam grac covertem na klanowkach! czasami jak gramy wieczorkiem to czesto szukamy warzyw, wtedy mozna pograc sbie covertem..

ulubiona bron.. to oczywiscie snajperka.. szkoda ze z!@#ana,ale trudno... medyka nie upolujesz.. alena engow czy lojtow to za!@#ista bron...

czesto wpadamy na jakies ffa w szesciu pakujemy sie do jednego teamu i urzadzamy sobiekonkurs na najwiecej stabow, bijemy tylko nozem i przebieramy sie... to jest dopiero fun.

ostatnio na goldzie grajac jakas klanowke wymyslelismy nowa taktyke na 6ciu covertow, rozrzucamy satchele niedaleko czolgu, chowamy sie i czekamy!

JEDNYM ZDANIEM? WE NEED MORE COVERT OPS! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master_Marcin
post 10:06, 24 07 2005
Post #10


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 22-07-2005
Skąd: Nisko \ woj. podkarpackie
Nr użytkownika: 4650



CYTAT (tranx-san @ 4:03, 24 07 2005)
wtf? jak to nie ma zawodowych covertow? a ja ? :[

uwielbiam grac covertem na klanowkach! czasami jak gramy wieczorkiem to czesto szukamy warzyw, wtedy mozna pograc sbie covertem..

ulubiona bron.. to oczywiscie snajperka.. szkoda ze z!@#ana,ale trudno... medyka nie upolujesz.. alena engow czy lojtow to za!@#ista bron...

czesto wpadamy na jakies ffa w szesciu pakujemy sie do jednego teamu i urzadzamy sobiekonkurs na najwiecej stabow, bijemy tylko nozem i przebieramy sie... to jest dopiero fun.

ostatnio na goldzie grajac jakas klanowke wymyslelismy nowa taktyke na 6ciu covertow, rozrzucamy satchele niedaleko czolgu, chowamy sie i czekamy!

JEDNYM ZDANIEM? WE NEED MORE COVERT OPS! biggrin.gif

Noo, wreszcie powiew optymizmu w tym temacie biggrin.gif. Oby więcej takich ludzi smile.gif. Jeżeli będziesz miał czas, to napisz jeszcze coś więcej, może twoja wiedza się przydać (np. mi tongue.gif). Dzięki bardzo i pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ymma
post 19:54, 24 07 2005
Post #11


Hauptmann
Ikona Grupy

Grupa: ProPlay0r
Postów: 385
Dołączył: 8-07-2004
Skąd: Toruń - tak, jestem Krzyżakiem!
Nr użytkownika: 2258



Ty nie wierz tranxowi - to lama a satchela odkrył miesiąc temu i w takim był szoku jaka to fajna zabawka, że sam widzisz, takte zmienił :DDD Warzyw też szuka, od dawna, ale większych od siebie jeszcze nie znalazł, więc wszyscy trzymamy kciuki, żebu mu się to kiedyś udało, bo żal na chłopaka patrzeć jak się męczy ^^ No i pewnie że gra snajperką, bo nie umi zmienić na inną broń :< A tak poza tym fakt zawodowy z niego cover - zwłaszcza w zdejmowaniu spadni kolegom - niekoniecznie podczas gry ^^
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master_Marcin
post 20:32, 24 07 2005
Post #12


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 22-07-2005
Skąd: Nisko \ woj. podkarpackie
Nr użytkownika: 4650



CYTAT (ymma @ 19:54, 24 07 2005)
Ty nie wierz tranxowi - to lama a satchela odkrył miesiąc temu i w takim był szoku jaka to fajna zabawka, że sam widzisz, takte zmienił :DDD Warzyw też szuka, od dawna, ale większych od siebie jeszcze nie znalazł, więc wszyscy trzymamy kciuki, żebu mu się to kiedyś udało, bo żal na chłopaka patrzeć jak się męczy ^^ No i pewnie że gra snajperką, bo nie umi zmienić na inną broń :< A tak poza tym fakt zawodowy z niego cover - zwłaszcza w zdejmowaniu spadni kolegom - niekoniecznie podczas gry ^^

Hehe, dobre, dobre biggrin.gif. Darmowy "bump" topica jak widzę tongue.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master_Marcin
post 16:15, 26 07 2005
Post #13


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 22-07-2005
Skąd: Nisko \ woj. podkarpackie
Nr użytkownika: 4650



Widzę, że naprawdę nikogo nie ciągnie do wywodów w tym temacie... No trudno...
Ja dzisiaj miałem rozmowę (ok. 30 minut) nt ET z doświadczonym graczem (1,5 roku ponoć gra). Powiedział mi, że Covert Ops na początku każdemu się podoba, ale na dłuższą metę to różnie bywa... Nie wiem, zmieniłem narazie klasę na Field Opsa, który jest bardziej postacią drużynową (a to się chyba najbardziej liczy w ET). Narazie gra mi się podoba, ale trzeba jeszcze więcej testów zrobićtongue.gif. Zobaczymy o efektach gry napiszę dziś wieczorem być może tongue.gif. Proszę mimo wszystko o nie zamykanie tematu.

Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master_Marcin
post 21:49, 27 07 2005
Post #14


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 22-07-2005
Skąd: Nisko \ woj. podkarpackie
Nr użytkownika: 4650



Tak jak obiecałem, napiszę tu coś jeszcze i piszę, ale to prawdopodobnie ostatni post narazie w tym topicu. Jak już mówiłem zaczałem grać Field Opsem. Gra się naprawdę znakomicie biggrin.gif. Powodów jest klilka, m.in. fragów mam dużo więcej ( i to nie tylko za sprawą nalotów i artylerii, ale też Thompsona ), rozdając paczki miło jest usłyszeć "Thank you" i móc odpowiedzieć "No problem" biggrin.gif, aż wreszcie współpraca zespołowa jest duża w porównaniu do Covert Opsa (aczkolwiek nadal bardzo lubię też Szpiega :>). No nic, póki co to tyle z mojej strony, idę dalej trenować smile.gif. Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tranx-san
post 20:14, 29 07 2005
Post #15


Major
Ikona Grupy

Grupa: ProPlay0r
Postów: 852
Dołączył: 24-10-2003
Skąd: Płock
Nr użytkownika: 551



hi kids do you like violence?

ja ostatnio nie gram szpiegiem na efefa... znudzilo mi sie burzenie komand posta i wykrywanie min! Poniewaz jestem juz pro graczem postanowilem utrudnic sobie gre, gram soldzerem z empeczterdziesci... mam sporo granatuw i duzio ammo i mogem szczelac! a to sie liczy.. noi nikt nie narzeka ze go nie podnioslem i nie dalem mu ammo!

soldaty z empeczterdziesci calego swiata lonczcie sie! ps thompson sux :[
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamae
post 9:28, 3 08 2005
Post #16


Oberschutze
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 11
Dołączył: 30-07-2005
Nr użytkownika: 4699



Mimo że I am newbie... Nie zgodzę się że FG42 jest gorszy od stena... sten zanim się przegrzeje wystrzeli mniej kulek niż FG42 (około 15) a czas na schłodzenie wystarczy żeby w czasie duela wróg nas posłał do piachu; nieco mniejsze obrażenia FG42 się rekompensują przy różnicy kul... ale z całą pewnością jest cienką snajperką dry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master_Marcin
post 9:43, 3 08 2005
Post #17


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 22-07-2005
Skąd: Nisko \ woj. podkarpackie
Nr użytkownika: 4650



W sumie to samo ostatnio zauważyłem ku mojemu zdziwieniu... miałem mało czasu na ET ( mój priorytet to już od dawien dawna Diablo 2 : Lord of Destruction, a że wyszedł nowy patch 1.11 ... biggrin.gif ) postanowiłem sobie spróbować inaczej jeszcze pograć Covert Opsem... No nic, więc wziąłem FG42 i co się okazało ?? Że w duelach może się równać z Thompsonem/MP40 pod warunkiem... że umiemy genialnie celować lub "wpadniemy" na przeciwnika i od razu odpalimy całą serię... Nie ma szans przeżycia !! Jako snajperka ma słabiutki dmg ( 30/30...) za to nie podrzuca tak bardzo jak M1 Garand. Mimo wszystko do snajpienia to chyba tylko jako straszak wink.gif. Póki co tyle odnośnie moich rozkminań tongue.gif. Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sir_Ace[PL]
post 15:01, 3 08 2005
Post #18


Leutnant
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 135
Dołączył: 28-03-2004
Skąd: Z Domanic
Nr użytkownika: 1621



CYTAT (Kamae @ 8:28, 3 08 2005)
Mimo że I am newbie... Nie zgodzę się że FG42 jest gorszy od stena... sten zanim się przegrzeje wystrzeli mniej kulek niż FG42 (około 15) a czas na schłodzenie wystarczy żeby w czasie duela wróg nas posłał do piachu; nieco mniejsze obrażenia FG42 się rekompensują przy różnicy kul... ale z całą pewnością jest cienką snajperką  dry.gif

To zależy jak strzelasz. Kilka kul wystrzelonych i trafionych ze Stena zrobi więcej szkody niż magazynek, a nawet dwa FG42 w ścianę czy niebo.

"Trafiajcie (nie ważne z czego) a frag będzie wam dany" głosi pismo tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conish
post 18:11, 3 08 2005
Post #19


Oberst
Ikona Grupy

Grupa: Moderatorzy
Postów: 1267
Dołączył: 9-08-2003
Nr użytkownika: 79



Tutaj tez beka czy powazne studium o co ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kleszcz_pl
post 20:33, 13 08 2005
Post #20


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy pbm
Postów: 34
Dołączył: 13-08-2005
Nr użytkownika: 4770



Wydaje mi się żeby grać snajperem trzeba mieć nielada wprawe . huh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



Wersja Lo-Fi