IPBIPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Czy jest jakiś program do komunikacji głosowej, Jak używać komend ?
samuel666
post 17:23, 19 10 2005
Post #1


Oberschutze
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 12
Dołączył: 17-10-2005
Nr użytkownika: 5091



1. Czy jest jakis program do rozmów głosowych podczas gry w ET ? Taki zeby mozna było sie dogadać z kumplami z teamu przez mikrofonik !!

2. Jak uzyć komendy "hi" , "hello" , "good bye"" ?

biggrin.gif Thanks za odpowiedzi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Sn!per
post 18:56, 19 10 2005
Post #2


Leutnant
Ikona Grupy

Grupa: Zbanowany
Postów: 159
Dołączył: 30-11-2004
Nr użytkownika: 3329



Cóż, definiowanie nie jest tak trudne, a warto się tego nauczyć. Poza tym, jeśli nie masz configa, to dość prowizorycznie (nie wiem, czy to tylko u mnie, ale mi co jakiś czas bindy konsolowe się wywalały jak nie miałem cfg) możesz je zbindować w konsoli. Przykładowo, jeśli chcesz Hi na p, to piszesz coś takiego:
/bind p "vsay Hi"
Jakbyś chciał też mieć swój własny tekst zamiast zwykłego (zielone Hi/Hello/Hallo) to np. coś takiego:
/bind p "vsay Hi ^1Czesc"
I dostaniesz:
Czesc(i głos Hi, Hello lub Hallo)
Możesz też bindowac tylko dla drużyny, wtedy zamiast vsay piszesz vsay_team. Jest też chyba do fireteamu ale na to komendy nie znam. sad.gif

Pełna lista komend do binda jest tu: http://www.enemyterritory.pl/index.php?opt...&id=32&Itemid=3

A, właśnie. Jak raczej nietrudno się domyślić, to jak jest jakiś głos, którego nie ma w quick chacie, możesz użyć konsoli, np.
/vsay FTAttack
Tyle tylko, że zajmuje to trochę czasu, i możesz wtedy zobaczyć nieładny napis w pop-upach "[ty] was stabbed by [ktośtam]'s knife" biggrin.gif .

Mam nadzieję, że się to przyda,
Sn!per biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



Wersja Lo-Fi