IPBIPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Objektywy, jak jes zrobić?
Bubel
post 15:53, 15 11 2004
Post #1


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 28
Dołączył: 7-11-2004
Nr użytkownika: 3167



1. Jak zrobić tak gdy Alles zbuduję ComandPost'a to będą mogli się w niem respawnować ( tak jak na Battery, Radarach, SupllyDepot))
2. Jak zrobić, trucka i żeby do niego zanośiło się 2 skrzynki z złotem (tak jak na GoldRush'u) i donieść go do trucka i żeby się zatrzymywał na barierach
3. Jak zrobić obiekt konstrukcji tyle żeby odrazu był zbudowany. I gdy się go zniszczy lub się go odbubuje to żeby był głos
4. Jak zrobić tak że jak wysadzę np. działo to żeby się skończyła mapa ( Alles Win lub Axis Win)
5. Gdy jest początek gry to żeby "pojawił" się głos np. Construction ComandPost i coś tam jeszcze.
6. Jak zrobić konstrukcję którą można rozwalić tlko z dynamitu?
7. Jak zrobić przejmowanie flagi i gdy się zniszczy mur to żeby alles mieli flagę na stałe (tak jak na Oasis i SupplyDepot)
Wiem że zadaję trudne pytania, ale czy byście mi pomogli smile.gif Chociaż na jakieś z nich
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bubel
post 18:20, 15 11 2004
Post #2


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 28
Dołączył: 7-11-2004
Nr użytkownika: 3167



Na I część 3 już mam poprostu w func_constructible trzeba zaznaczyś start_built Tylo jeszcz II część 3 pytania
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bubel
post 16:19, 17 11 2004
Post #3


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 28
Dołączył: 7-11-2004
Nr użytkownika: 3167



Gdy postawiłem rock'a to można przez niego przechodzić co zrobić?
I jak można zmienić głos który się "pojawia" gdy się podstawia dynamit i gdy rozwala jakiś obiekt np. North Anti Tank Gun Destroy żeby taki dzwięk się pojawiał po wysadzeniu mojego działa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arekrem
post 18:24, 26 04 2005
Post #4


Gefreiter
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 28
Dołączył: 24-04-2005
Nr użytkownika: 4158



Na skałę (rock) powinieneś nałożyć brusha z teksturą (o ile się nie mylę) common/caulk. A żeby był dźwięk, to po pierwsze musisz go nagrać (koniecznie format .wav!!!) Potem coś tam porobić przy obiekcie po którego zniszczeniu dżwięk się pojawi (nie wiem co dokładnie trzeba zrobić - pogadaj ze Stilomanem), a na końcu wstawić te pliki .wav do odpowiedniego katalogu w swoim pliku .pk3.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



Wersja Lo-Fi