|
Profil
Zdjęcie użytkownika
Opcje
Prywatny komunikat
Maczo nie posiada prywatnego komuniaktu.
Prywatne informacje
Maczo
Hauptmann
38 lat
Płeć nie została ustawiona
Starogard Gdański
Urodzony Mar-14-1988
Zainteresowania
postanowiłem się rozpisać, ale innym razem :D
Statystyki
Dołączył: 23-11-2003
Wyświetleń profilu: 1267*
Ostatnio widziany: 8 04 2007 - 21:22
Czas lokalny: 15:01, 21 04 2026
347 postów (0 postów na dzień)
Informacje kontaktowe
4148230
Brak informacji
Brak informacji
Brak informacji
* Wyświetlenia profilu aktualizowane są co godzinę
|
Tematów
Postów
Komentarze
Znajomi
Moja zawartość
27 Jan 2004
Powstaje nowy mod do ET o nazwie Rising Sun.
Będzie sporo zmian w stosunku do oryginału: - zmiana noża na japoński miecz, - nowe skiny postaci, - trzy nowe mapy. Więcej informacji i screeny na stronie: http://voiseymms.com/risingsun.htm! Może być ciekawie!
14 Jan 2004
Zgodnie z wytycznymi Goorala (pozdrawiam
10 Jan 2004
Proponuję, aby zmienić date przy prawach autorskich, bo już jest rok 2004.
23 Dec 2003
Na moim słabym komputerku, przypomnę: Pentium III 600 MHz, 128 MB SDRAM, GeForce 2 MX 32 MB, w Enemy Territory grało się średnio.
Duże, ciągle skaczące pingi, mało fps! Tragedia! Ping miałem przeważnie powyżej 100, a fpsy na radarze wahały się średnio około 10. Prawie po każdej mapie w kampani "Server disconnected...". Mapy wczytywały się ponad 3 minuty. Dużej poprawy nie dało nawet obniżenie wszystkich detali na maksa. Za radą Rysia zainstalowałem Mandrake Linux 9.0. Od kiedy mam Linuxa pingi są przeważnie poniżej 100, około 50-60, fpsy na radarze wzrosły dwukrotnie. Mapy wczytują się poniżej minuty i co najważniejsze prawie nie przerywa kampani. Polecam Linuxa wszystkim tym, którzy mają słabe komputery i łącza, poprawa gwarantowana.
12 Dec 2003
Witajcie!
Ostatnio grając w ET przyszła mi do głowy pewna myśl. Ta gra traktuje o II wojnie światowej, są tu te same bronie, co w czasie tego największego konfliktu zbrojnego były narzędziem m@!du wielu, często niewinnych ludzi. Od tego dnia gram w ET z czcią dla poległych w tym czasie ludzi. Na tym forum nie ma topica o II wojnie światowej i jej realiach. Dlatego go tutaj umieściłem. Niech będzie on ku chwale Polaków i aliantów poległych na frontach II wś, ku pamięci niewinnych ofiar tej wojny oraz ku pamięci nazistów, którzy często nie chcieli, ale musieli walczyć dla fuhrera. |
Ostatnio byli
Maczo nie ma odwiedzających do wyświetlenia.
Komentarze
Inni użytkownicy nie zostawili komentarzy dla Maczo.
Znajomi
Brak znajomych do wyświetlenia.
|
| Wersja Lo-Fi |