Co sie dzieje z forum?? A dokładniej ze stroną i obsługującym do servem. Już od kilku dni są tzw"przerwy w dostawie prądu", czyli poprostu nie ma takiej strony. Może by tak coś z tym zrobić, bo niektórzy dostają palpitki jak widzą że nie ma ich ukochanego fora. Może tylko ja mam jakieś omamy ale tak poprostu jest. Pzdr
Swiety
20:54, 6 06 2004
Jak nie masz nic do roboty tylko siedzisz 24h/dobe na forum to nie dziwne że serwer ulega przeciążeniu
AdI-O
21:14, 7 06 2004
Ja jestem tylko małym trutniem który w czasie odpoczynku zagląda na forum Ale znajdzie sie kilku "zapychaczy", którzy nigdy nie wyłączają tej strony jeżeli mają włączonego kompa. O_o ,coś ostatnio sie ruszyło, i można już normalnie wchodzić. Czyżby spadła popularność?
gatess
18:41, 11 06 2004
Raczej lepsze łącze na 10Mbps :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.