Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: MyIE2 a ET
Forum Serwisu: Polskie Centrum Enemy Territory > Problemy techniczne z sprzętem, sterownikami, systemami operacyjnymi > Hardware & other Software
Cezar
witam,
wczoraj przesiadłem sie na win xp i zaczęły sie moje problemy z et. w trakcie gry otwiera mi sie kilkanaście (sic!) razy przegladarka internetowa, zaleznie co ustawię jako domyślną IE czy MyIE (generlnie nie ma różnicy bo MyIE to tylko nakładka). co chwila pokazuje mi sie pulpit windy i informacja o nowym oknie. gdy w ustawienia na możliwość uruchomienia tylko jendej kopii programu, nadal miga mi pulpit, ale nie otwierają sie nowe kopie programu.
ma ktoś pomysł o co chodzi?

athlon 1.4
win xp
gf 2 mx 400/ 64 ramu karty
256 ramu

jutro wymieniam iwekszość zestawu, ale jeśli sprawa jest "grubsza" wolę wiedzieć co robić. dzięki z góry za pomoc
falubaz
narazie widze 2 powody:
-wirusy, spyware etc etc. zeskanuj kompa jakims antivirem,
-w ustawieniach MyIE masz ustawione "hot-keysy" podobne do tych na ktorych grasz, czyli np. po wcisnieciu 5razy shift wyskakuje takie gowno. wiesz o co mi chodzi.
Cezar
niestety, ani jedno ani drugie... sprawdzialem unsure.gif
snow131
Hmmm jak się chodzi po porno stronkach to tak jest... Pousówaj takie programiki co się instalują przy wchodzeniu na takie stronki;] Weź przeskanuj kompa jeszcze raz a w ostateczności sformtuj go;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2026 Invision Power Services, Inc.