Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: !@#ane smierdziele
Forum Serwisu: Polskie Centrum Enemy Territory > Z zupełnie innej beczki > Flame - Wars
kazdy z was to dres i brudas
kazdy z was to !@#any idiota, gracie w to z!@#ane gowno i nosicie brudne dresy lyse pacholce. nara
falubaz
rotfl
ymma
Cóż za powalająca elokwencja ohmy.gif
jarpen
rob mi tak jeszcze
shela
spank me one more time ohmy.gif
S3v3N
inteligencja niektorych i ich "mondre" teksty > all
tranx-san
hmm ja juz nie gram, lysy nie jestem dresow nie nosze, czasami tez sie myje... to chyba nie bylo skierowane do mnie sad.gif

MY TEZ CIE KOCHAMY!
rudy^
tez cie pozdrawiamy smile.gif
MorFeuS
@tranx

Na avaterze widze, ze jestes lysy, nosisz dresy i na dodatek walisz head shoty a wiec grasz w ta gre!
MY TEZ CIE LUBIMY!

biggrin.gif

A tak przyokazji - dzieci nie powinny posiadac dostepu do internetu sad.gif
tester_beta
bij mnie. gryz i mow brzydkie slowa.. zawsze o tym marzylem :*
Gladki
Idz do przedszkola i kup sobie cukierka!!
pech
Słyszalem ze uposledzonym trzeba pomagac......moze sie spotkamy i omuwimy ten twuj powalajacy temat;]
Gladki
CYTAT(pech @ 23:56, 16 03 2007) [snapback]60282[/snapback]
Słyszalem ze uposledzonym trzeba pomagac......moze sie spotkamy i omuwimy ten twuj powalajacy temat;]


Nastepne dziecko neostrady ŻAL!! Takie "byki" ortograficzne unsure.gif
Milo93
Kiepskie rymy
Głupim pomysł
i żałosny styl

Na takich lepiej nie zwracać uwagi :)
SPIDIvonMARDER
Jak dla mnie dziwne, ze w ogóle ten temat nie został wykasowany confused.gif
SZKODA ŻYCIA
TheOtherS!de
Zal.pl Zostawię ten temat bez komentarza. Po w ogóle odpisywać na takie tępe prowokacje lepiej dać sobie spokój, a z pewnością znudzi się tym d……pisać takie głupoty

falubaz
Czemu mialby byc wykasowany skoro mowi prawde?
Konik
CYTAT(falubaz @ 16:46, 28 05 2007) [snapback]62382[/snapback]
Czemu mialby byc wykasowany skoro mowi prawde?


bo porawda w oczy kole i do c@#!a jasnego nie odgrzewajcie starych tematow!!!!!!!
canG
spidi lubi odgrzebywac stare tematy... i spamowac na forum.
szopen#
wszyscy co tu pisza po prostu chca sobie kilka postow nabic :)
QbicA
CO to za plebs założył ten temat???
SPIDIvonMARDER
CYTAT(canG @ 11:04, 30 05 2007) [snapback]62473[/snapback]
spidi lubi odgrzebywac stare tematy... i spamowac na forum.

Tak, SPIDI lubi odgrzewać stare tematy, jednak tego od dłuższego czasu nie robi. Nie zauważyłeś?
Co do spamowania, to zostawię to bez komentarza....
Odgrzewanie nie jest złe. Pozwala odkurzyć stare dzieje, powspominać, a przede wszystkim rozwinąć stare stare rozmowy. Już to wszytko niedawno napisałem.
A co samego topicu, to jedynie wyraziłem swoje zdziwieni, ze nie usunieto tematu, który:
1. Nie ma nic wspólnego z Wolfem
2. Nie ma nic wspólnego z czymkolwiek
3. Jest obraźliwy, wulgarny i obniża poziom tego forum. W prestiżowym, największym forum o Wolfie w Polsce wg. mnie nie powinny się znaleźć takie tematy.
falubaz
Co to znaczy dla ciebie dluzszego? Dla mnie dluzszy czas jest dluzszy to pare miesiecy-rok, 2. A tu tydzien spokoju i juz przypinasz sobie medal.
kaurz
CYTAT(SPIDIvonMARDER @ 21:21, 1 06 2007) [snapback]62590[/snapback]
W prestiżowym, największym forum o Wolfie w Polsce wg. mnie nie powinny się znaleźć takie tematy.



nigga plz
falubaz
CYTAT(SPIDIvonMARDER @ 21:21, 1 06 2007) [snapback]62590[/snapback]
W prestiżowym, największym forum o Wolfie w Polsce wg. mnie nie powinny się znaleźć takie tematy.



ROTFL, nie zauwazylem tego XD

Jakby tak bylo to bys dawno bana dostal.
SPIDIvonMARDER
Właśnie tak geniuszu! Ten dłuższy czas to jest parę miesięcy. Ten temat został odgrzany przez innego usera (MILO93), a inne stare topici są odgrzewane też nie przeze mnie. piszę tylko na tematy, na których najnowszy post ma datę max 2 miesiące wstecz. To chyba jeszcze nie jest prehistoria, co?
falubaz
Od kiedy tydzien to pare miesiecy? Przejrzyj swoje posty i nie gadaj glupot. A i 2 miesiace to nie 18, 12, 7 czy 5. Chyba ze ty nie patrzysz na rok :D
SPIDIvonMARDER
Jeśli dla ciebie tydzień to parę miesięcy to znaczy, że żyjesz chyba w innym wymiarze
Przejrzałem swoje posty i nie znalazłem żadnego, który by odkopywał stary temat. Stare topici zostały wcześniej odkopane przez kogoś innego, więc ja osobiście tu niczym nie zawiniłem. Podaj mi link topicu, w którym wykopałem jakiegoś dinozaura.

Poza tym zauważyłem, ze uwielbiasz się czepiać ludzi o każdą pierdółkę. Nic w ten sposób nie osiągniesz, a tylko zrażasz do siebie kolejnych userów. Jeżeli tak samo robisz w życiu to przesyłam ci wyrazy współczucia smile.gif To tak jak ja bym zwracał uwagę na każde przekleństwo padające na tym forum. Nie robię tego, bo jest 173276 powodów, by tego nie robić (i tak to nic nie zmieni). Pomyśl nad tym... unsure.gif
falubaz
Napisane: 11:51, 24 05 2007


SPIDIvonMARDER
Możesz mi napisać linka?
falubaz
Napisane: 15:22, 15 05 2007 kolejny


i ty mowisz ze przejrzales posty? Skoro nawet nie potrafisz ich odnalezc. Klamliwe !#@$@#$#$@$#@
SPIDIvonMARDER
Prześlij mi po prostu linki tych tematów, to sam sprawdzę. Jakieś daty z kosmosu to ja też potrafię wymyślić. :))))
falubaz
Gosciu, jestes zalosny i sam sobie je poszukaj opcja szukaj.
SPIDIvonMARDER
Jeśli zarzucasz komuś błąd, to mu go udowodnij. Chyba nie myślisz, że przestępca sam szuka dowodów na swoją winę? Parę dat z kosmosu też mogę ci podać, jak np. 34 maja 2009 roku. Zadowolony? Poza tym, skoro nie chcesz mi podać tych linków, to może dlatego, ze ich nie ma, co?
falubaz
Chlopie wejdz w swoj profil i nacisnij pokaz posty. Ciezko to zrobic, czy po prostu za glupi jestes na elementarna znajomosc funkcji forum? Ciezko jest tobie myslec? Ja jak narazie doskonale udowadniam twoja glupote, slepote, durnote i prostactwo, oraz brak jakichkolwiek cech przystosowawczych do zycia w rozwinietym spoleczenstwie. Nie podam, bo myslenie nie boli, no chyba ze jest sie spidivongleba.
SPIDIvonMARDER
Jak na razie udowodniłeś mi tylko swoją niedojrzałość. Ile masz lat? 11?
Wchodziłem na swoje konto, jednak dużo piszę, wiec nie znalazłem tak starych postów. Może nie patrzę dobra? Trudno, nie mam obowiązku znać wszystkich opcji. Natomiast ty zarzucając mi coś masz obowiązek to udowodnić (najlepiej podając linka). Mogłeś to zrobic 5 postów temu. Nie jest to trudne, a na pewno dużo prostsze od grzebania w prehistorii mojego konta (co ty już zapewne zrobiłeś podając te daty).

PS: To mój ostatni post w tym temacie, gdyż uważam, że nie warto przeciągać tej bezsensownej i nie opartej na racjonalnych argumentach kłótni. Dlatego nie zdziw się, że nie odpowiem na kolejną dawkę bluzgów. Mnie to nie bawi.

PS2do postu BoromiRka Napisałem tekst 2 miesiące po MILO93. Nie dość, że to nie jest jakoś strasznie dużo (zwłaszcza, że oba posty były z tego samego roku), to w dodatku jest to zgodne z moimi wcześniejszymi "obietnicami", że nie odpisuję na topici, których ostatni post ma datę wcześniejszą 1-2 miesiące od chwili obecnej. Tak więc twierdze, że od dawna nie odświeżałem starego tematu (niechlubnym wyjątkiem jest "Amerykanie czy Niemcy', kiedy to faktycznie 24 kwietnia odpisałem na stary temat, bo po prostu nie zauważyłem daty, a topic był w czołówce listy. Datę tą podał Falubaz, co nie zmienia faktu, ze zamiast bluzgów mógł mi przesłać linka. Nie byłoby problemu).
BoromiReK
http://board.enemyterritory.pl/index.php?s...c=6825&st=0

zobazc kiedy post napisal milo , a kiedy ty .
Nie odswiezasz starych tematów ?
Ser Robin
Jemu się wydaje, że ja noszę brudne dresy??? Co jak co ale dresy to ja mam czyste... :P:P
Macgyver
nie można go po prostu zbanować?
hawkeye
CYTAT(Macgyver @ 18:14, 24 08 2007) *
nie można go po prostu zbanować?

jezeli chodzi o topic creator'a to jest banned o.ov
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2026 Invision Power Services, Inc.