Powiem jedno.
NIENAWIDZE TAKICH GIER.To najgorszy typ gier jakie spotkałem przez 10 lat grzania na kompie.
Wszystko zaczęło się od pierwszej czesci postala.Grafika nie pozwalała na uchwycenie całej"esencji tego gatunku" czyli KRWI.Główki nie odpadały za ładnie, chociaz z konczynami blo lepiej.
Pozniej pszyszedł czas na blooda.Zamaskowany typ w masce zorra chodził po całym miescie grając w piłke nożną głową ząbiaka.
Wreszcie nadszedł czas na postala 2.Ach to dopiero była chińska rzeznia.
Żeby kupić mleko albo mogłeś spokojnie postac w kolejce albo... wyjac piłe mechaniczną i pozarzynać wszystkich na równi ze sprzedawcą

.A potem spokojnie odejść z butelką w ręku.
A teraz TO.Poprostu juz bierze mnie na torsje jak patrze jak ktoś przyznaje punkty za to w jaki sposób udusisz goscia torebka foliową.
Nie powiem ze to psychopaci ale lekkie świrusy to sie zgodze.
Oczywiscie to psychologiczny punkt widzenia
Z technicznego punktu widzenia nie ma sie do czego przyczepić.Grafika moze nie dorównuje Far Cry ale jest na wysokim poziomie.Tak samo jest z muzyką chodz nie wykorzystuje schematu Dolby Digital 5.1, a szkoda bo moglibyśmy usłyszeć piękny przestrznny odgłos duszenia torebką
Koniec.The End.Cdnn