Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kolejny problem z gra
Forum Serwisu: Polskie Centrum Enemy Territory > Wolfenstein: Enemy Territory > W:ET Dla początkujących
webmajsterek
1. mialem problem -- gra po wejsciu na mpae bardzo wolno chodzila ( raz na skende sie doswiezala ) -- to samo dotyczylo nie tylko gry , ale nawet po opuszczeniu mapy w menu kursor przesuwal sie raz na skeunde . wiec zainstalowalem gre w noeym katalogu iw szystko gra .

2. ale wczoraj chyba zmienilem jakies ustawnienia bo aczolem widziec krzyze zamiast apteczki ( czarny krzyz ) , taki pocisk tez czarny zamiast paczki z amunicja , i symbole np karabinuu pf ( wszystkie czarne i D2 ) .

3. czy ktos wie jakie ustawinai przywraca zeby widziec normalne przedmioty ??
TgcRap4
Mieszkam na dolnym slasku. Kiedys tez widzialem krzyze. Niemcy je wbijali przy drogach, a jescze odmalowali pomnik Barona Von Richtchoffena czy jak mu tam. Jest data jest narodzin i smierci. Bylo o tym glosno w telewizji. Policja wyjela krzyze i juz ich nie widze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2026 Invision Power Services, Inc.