IPBIPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Jak grac z PF ?
OliK
post 23:31, 6 06 2004
Post #1


Oberschutze
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy pbm
Postów: 14
Dołączył: 27-03-2004
Nr użytkownika: 1612



Pytanie z pozoru wydawac sie moze idiotyczne ale nie mam tutaj na mysli jakiegos poczatkujacego gracza ktory zabija swoich i siebie + czasami wroga ale pytam na czym polega praca PRO pf ktory walczy na klanowkach i kosi po 3 graczy z wrogiego teamu. To sztuka, na dodatek trudna i odkad w moim klanie w taktyce jest PF nikt nie potrafi nim skutecznie grac ohmy.gif bo albo zabija 1 wroga, albo nikogo a jeszcze czesciej poprostu zabijaja go z pistoletem w rece.
Niestety patrzac na nieudolnosci graczy z klanu X postanowilem sam zajac sie PF i nawet jakos mi to wychodzi bo na poczatku zabijam 1-2 graczy z zaskoczenia a potem zwykle atakuje granatami.
Jednak potem gra sie juz o wiele gorzej bo wyczaja twoje kryjowki i lapia cie zanim sie polapiesz, niestety na to nie mam rady i czesto gine z pistolem w rekach.
Znacie jakies dobre miejsca dla PF na oasis ? moze jakies porady ? jak sie zachowac gdy nie mozesz atakowac z zaskoczenia ? gdzie kampic ? zabijac medow czy engow ? grupe czy kluczowe dla gry pojedyncze postacie ?
Jezeli czyta to jakis dobry PF to napisz cos, nie cykajcie wora panowie granie PF to sztuka biggrin.gif
dla mnie jestescie Pro biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
dNkN!
post 11:34, 19 06 2004
Post #2





Grupa: Użytkownicy
Postów: -999899
Dołączył: 9-09-2003
Skąd: z dupy
Nr użytkownika: 200



ooo, adam ma w ręku nielada fach
ciemną smuge na ...kurtce od Pe-eF-A wink.gif
ooo, adam tym razem pokazał skilla
swe zręczne dłonie nie od gry w billard huh.gif
ooo, adaś - patrz, to nasz adaś!
nosblinkadamus nam śmierć przepowiada sad.gif
ooo, adaś - czaj, to nasz adaś!
a z nim panzer-rurka jak superszpada blink.gif
o boże, to adaś, PL-Pe-Ef-Gwiazda
gibująca trucizna, po której jazda....

jak coś to, to nie ja :C ... adaś ma moc - faken! 4x combo jeszcze jestem w stanie łyknąc, ale 6x to jakiś bug biggrin.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



Wersja Lo-Fi