IPBIPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Zderzenie pokolen, Iq>120, wiek>20 lat
Prosper
post 0:52, 13 06 2004
Post #1


Hauptmann
Ikona Grupy

Grupa: ProPlay0r
Postów: 253
Dołączył: 5-09-2003
Nr użytkownika: 188



Przegladajac ostatnio komentarze na et.pl posty na tym forum doszedlem do wniosku ze zaczynam myslec jak stary dziad. Mianowicie: bron panie boze przed ludzmi w wieku 10-15 lat.
No sry ale jak pamietam za moich czasow (jestem rocznik 77) nie bylo tyle agresji braku szacunku i jakichkolwiek autorytetow. Ba, poziom intelektualny rocznikow 80+ mnie zatrwaza. Wiekszosc z tych osob nie umie pisac podstawowa polszczyzna. Wiekszosc tych osob nie rozumie co sie pisze. I nie wiem, czuje sie w sumie mlodo, ale slabo widze przyszlych polakow. Klotliwych glupich zarozumialych. W sumie zetknalem sie z takim przedzialem wiekowym dzieki ET i jestem troche tym przerazony.
Wiem jacy sa mlodzi ludzie bo mam w klanie Acida i d0ktora. Dwie zupelnie rozne osoby w tym samym wieku. I ciesze sie ze mialem okacje ich poznac i w pewnym stopniu zdobyc ich szacunek. Ale ffs nie mozna poswiecac kazdemu swojego prywatnego zycia. Wiekszoc grajacych online smarkaczy tacy wlasnie sa, strasznie hamscy, glupi... i nie majacy zadnych wartosci.

W sumie to pewni malo osob przeczyta to co napisalem ,jeszcze mnie zrozumie....
Napisalem to tbh bo troszke wypilem i akurat mam taki weekend ze strasznie mi sie nudzi. Ale to nie zmienia faktu ze jest jak jest.
Dlatego najwiekszym mankamentem "polskiej ceny et" jest dla mnie wlasnie to szczeniactwo, glupota i brak szacunku wobec drugiej osoby.
przyklad nie na miejscu- edited :DDDDD
Do IC przy!@#ie sie przay najblizszej okazji (przepraszam IC nie jest zle tylko maja paru diablow w klanie biggrin.gif)
ps. pijani faceci >all
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
D!z3l
post 20:57, 19 06 2004
Post #2


Hauptmann
Ikona Grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 264
Dołączył: 19-03-2004
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1539



QUOTE
MRozu  15:25, 19 06 2004

wiek nie świadczy o dojrzałości...


Oczywiście, niemożna powiedzieć że wszystkie zachowania ludzkie (chamstwo,głupota itd. itd.) wywodzą sie jedynie z grupy osób poniżej 16 roku życia (chodzby ostatnia sytuacja na ME w piłce--Totti opluł duńskiego piłkarza !!!!) , ale także niemozna stwierdzić że to ludzie powyżej 16, 17 roku życia są winni całej tej sytuacji jaką mamy obecnie !!!! Jednak musze uczciwie powiedzieć obserwująć dzisiejszą młodzież żę w grupie młodszych ludzi jest więcej chamstwa i podobnych niedobrych zachowań niż w "społeczności" starszych ludzi. Na uzasadnienie mojej tezy wysune prosty argument.

IM CZŁOWIEK STARSZY TYM MĄDRZEJSZY !!!!!

Wiadomo jest nie od dziś że młody człowiek musi się wyszumieć ale niestety ta możliwośc "wyszumienia się" prowadzi do chamskich zachowań. Z biegiem dni, miesięcy i lat człowiek staje się powarzniejszy a nawet spogląda na swoje zachowania które miały miejsce w przeszłości z pogardą (ja nie tongue.gif biggrin.gif ). !!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



Wersja Lo-Fi