Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czity
Forum Serwisu: Polskie Centrum Enemy Territory > Wolfenstein: Enemy Territory > Vegetables Forum
Stron: 1, 2
tranx-san
j sie spotalem biggrin.gif

./devmap oasis
./god
./give all

czasami jeszcze ./noclip

i nara ;]
xyz
CYTAT (conish @ 10:49, 11 08 2005)
Slyszalem o czyms takim na scenie mohaa, przyznaje ze pierwszy raz slysze w poletku et. I dalej nie widzialem. Sadze, ze taki cheat jest (conajmniej) trudny do napisania... Z tego czego mozna sie domyslic, to wszystkie staty gracza sa po stronie serwera. Jak wiec wymusic niesmiertelnosc? Byc moze moje domysly sa bledne...

Caly szwindel polega na wyslaniu odpowiednich pakietow na serwer. Jezeli ktos odkrylby ktore pakiety sa odpowiedzialne za ilosc naszej amunicji czy hp nie byloby problemem chodzenie po serwie z unlimited ammo i hp. Taki czit jest bardzo prosty do napisania, problem tkwi wlasnie w tych pakietach, choc jestem pewien ze istneje juz nie jeden taki nazwijmy to 'trainer' pod ET jak i wszystkie inne fpsy,
conish
a w takim razie skad serwer wie o strzalach w nas od innych... skoro to my wysylamy info o naszym hp? skad tez moga brac sie ammo z nieba, skoro ktos je nam rzucil, stalo na racku, podnieslismy gnata ?

Tranx biggrin.gif
NU ENGR
Tak sobie czytam temat - i widzę iż pojęcie o cheterach w Polsce jest mizerne.... może przedstawie Wam co ja wiem.

A więc mam znam gostka ( kolega, kolegi ) grywał sobie na chetach - tak tak - miałem to ogólnie rzecz biorąc w dupie - jego sprawa jego strata i jego problem że jest warzywem na dodatek psującym sobie grę. Przygoda skończyła mu się w ten sposób że zarobił HWbana. No i pogadałem sobie z gościem. Z tego co mi wiadomo to:
Primo: "Nasi" cziterzy to zwykłe sorry pi(py) które ściągają publiczne gówna - coderzy którzy tworzą te hacki - wydają je bądź co bądź dla reklamy - a takie coś jest wykrywane w ciągu kilku dni... wiadomo ludzie chodzą szukają i pomagają tym z PB, a oni jak wiadomo także nie próżnują. Tak więc koleś pocieszy się takim hackiem max od 1 do tygodnia - później ogląda komunikat (multihack ) czy coś tam. Po czwartym takim komunikacie w ciągu 24 h otrzymuje HWbana - o czy czytałem na stronie PB. Pytanie po co coderzy wydają publiczne hacki - jest oczywiste, a odpowiedź jeszcze prostsza otóż gość sprzedają je.... pełne wersje, lepszy aim, więcej bajerów itp, itd. Na szczęscie ta "elita" codersów to nie polska, cheat private można kupić jedynie za pomocą paypal'a - który w Naszego kraju nie zna. A ceny też nie są zbyt interesujące za 120 € mamy ponoć wszystko czego dusza zapragnie łącznie z softem anti PB. A ten koleś o którym wyżej pisałem, kupił nowy dysk wymienił karte siecową ( ban idzie także na to ) i gra.... czysto.

Secundo: Pytanie czy warto wydać na Nasze pieniądze prawie 500 złociszy ? wszyscy wiemy że nie warto... za te pieniądze masz porządną myszkę podkładkę, a skill przychodzi z czasem sam... wszyscy byliśmy kiedyś n00bami, jedni więcej inni mniej. Ostatnio na warzywniczym serverze @UPC widziałem gościa - cheater jakich mało, ludzie wyzywali go od kur*w, szmat, dziffek - a on w końcu ktoś napisał - You !#!@ing n00b i.... koleś odpisał - po englishu. Kicknąć go nikt nie mógł - sam wyleciałem raz za complainy po prostu ubijałem go w spawnie, a drugi raz za to że gdy zrobiło się wokół niego gorąco - po prostu włączył jakieś gówno zmieniało mu nicki co sekunde ( autentycznie co sekunde na nicki innych graczy - i tak poleciałem po raz drugi. smile.gif

Terito: Sam grałem na czitach raz, na serwerze bez PB - przyznam że przez 5 minut jest zabawa, a później gra się po prostu nudzi, no i na tym co dostałem - miałem mniej acc niż bez tego czegoś.

Sorry za składnie ale szumi mi głowa po wczorajszych akcjach. wink.gif

Ahhhh no i demko które krąży od kilku dni na necie - może widzieliście może nie - http://s54.yousendit.com/d.php?id=21H7ATRE...0G3U1FTRP66H8GO -> czy tego gościa można posądzić o czity ?

Pozdrawiam.
conish
Nu... ale nie napisales nic o czym nie wiemy... To ze sie placi za cheaty jak za normalny soft... cos Ty ?:>


http://conish.webpark.pl/prezes.jpg

pewnie spytacie o co chodzi na tym screenie. Dlaczego jest z mohaa, a nie z et?

Po pierwsze. Widac na nim niewykrywalnego (niestety... od dluzszego czasu i sadze ze juz nigdy... choc nie jestem od dawna w temacie) cheata (jak widac wh).
Nazywa sie Pinarbasi, albo popularnie F5. Wykorzystuje on blad ktory posiadaja karty graficzne ze stajni ATI z obsluga opengl. Jedynym sposobem jest zrobienie screen gosciowi w czasie gry. I to wtedy gdy wlaczony ma cheat (wlacza/wylacza sie f5).
Co to ma wspolnego z et? Ten sam silnik... sad.gif

Podobnym cheatem (dzialajacym na podobnej zasadzie) jest gg. Znacie ten skrot? Tak, gadu-gadu. Pomyslowy Polak, wpadl na to ze alert o wiadomosci z gg wykrzacza grafike w mohaa na kartach z ATI.

Sprzetowe cheaty, ktore wylaczaja na przyklad mgle mozna zapisac w pliku opengl. Co ciekawe na scenie mohaa, gdzie problem cheatow jest bardzo znany i powszechny (wrecz modny...) ludzie popadli w taka przesade, iz do dzialajacego antycheata sciagala sie odpowiedni opengl.dll, gdyz dzialal tylko na jednym jedynym.

Scena et, imo, nie jest tak przezarta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2026 Invision Power Services, Inc.