Część z was sobie chyba nie zdaje sprawy po co jest ETPRO.
etpro to nie jest mod pod jakieś warzywne FFA tylko do CLANWARS
A Bani nie pisze jakiegoś doktoratu z historii na temat tego czy garand dał się przeładowywać czy nie.
On ma zrobić grywalny mod do ClanWars -> czyli chodzi o zmniejszenie przewagi teamu broniącego nad atakującymi bo jak do tej pory to mnóstwo meczy kończy się remisami -> a na większości map atakują allies
-> skoro atakują najczęściej allies to eng z granatnikiem allies ma przesrane w starciu z engiem z granatnikiem axis -> czyli trzeba wyrównać im szansę.
Tak samo ze zmianami na fueldump i battery. Dotychczas na Clanwars to były niegrywalne mapy teraz może coś się zmieni.
Niektóre odgłosy są z OSP (RTCW, Q3) czyli mod specjalnie pod ClanWars. Jakoś nie zauważyłem żeby w RTCW te odgłosy komuś przeszkadzały, chociaż tamta scena była bardziej pro a mniej warzywna.
A naprawianiem gry to powinni się zająć autorzy czyli Splash Damage. Nie zajmują się bo komu chce się naprawiać darmową grę. Próbuje naprawiać ją Bani (i chwała mu za to że wogóle komukolwiek sięchce) ale nie oczekujcie że nagle sam Bani zrobi moda który całkowicie zmieni oblicze ET. W dotychczasowych werjach etpro nie było jakiś rewolucyjnych zmian - a to kilka nowych komend do serwera, a to kilka nowych układów Hud-a itp, to trudno się spodziewać że Bani nagle zrobi coś rewolucyjnego - chociaż w sumie przestał zajmować się pierdołami typu Hud a zaczął się zajmować zmianami w mapach (co ma główny wpływ na grywalność)
Zresztą komuś kto nie obserwował przez lata kolejnych zmian w OSP (w którym praktycznie tak samo jak w ETpro wszystko robi tylko 1 osoba) to trudno będzie zrozumieć na czym polega MOD DO CLANWARS i od takich modów będzie oczekiwał niewiadomo czego.
Ktoś powiedział że to idzie w storne gównianych strzelanek typu Q3 ??? - Niby w jakim elemencie ??? Pomijam już dyskusje co jest gówniane Q3 czy ET

. A jeśli już idzie to dobrze - trzeba brać z najlepszych wzorów (Quake)